logouslugiaktulnosci
projektkontakt

 Kuchnie Nowoczesne

    Kuchnia nowoczesna to taka, która wkracza na salony. To jeden z ważniejszych wyznaczników, które wpływają na najnowszą stylistykę. Inne kryterium to funkcjonalność, która wynika z designu. Meble kuchni w stylu nowoczesnym są bardzo oszczędne, fronty najczęściej gładkie, z coraz częściej podkreśloną fakturą powierzchni, z wyeksponowanymi słojami coraz modniejszych egzotycznych gatunków drzew. Całe kompozycje zabudowy kuchennej tworzą bardzo proste, geometryczne formy z silnie zaznaczonymi liniami pionu i poziomu. Obok frontów z laminatem o fakturze drewna stosowane są z ogromną popularnością fronty lakierowane na wysoki połysk. Uchwyty proste, ze stali nierdzewnej lub całkiem niewidoczne: wpuszczane we fronty.
Kuchnie Klasyczne

      Meble do kuchni w stylu klasycznym są bardzo łatwo rozpoznawalne. Solidność uzyskana nie tylko przez swoją masywność i zwartość formy, ale przede wszystkim ze względu na szlachetne materiały. Fronty wykonane z naturalnego drewna, korpusy ze względów praktycznych wykonane z płyty lakierowanej bądź laminowanej. Charakterystyczne dla mebli klasycznych są fronty o kasetonowym kształcie, niejednokrotnie te przeszklone z profilowanymi galeryjkami, delikatnymi zdobieniami opartymi na tradycyjnych wzorcach. Do mebli niezbędnych do urządzenia kuchni w stylu klasycznym zaliczyć należy przeszklone witryny, znajdujące się w obrębie kuchni , oraz komoda, również do części jadalnianej na bieliznę stołową etc. Idealnym miejscem na zagospodarowanie kuchni klasycznej będzie przestronne, dobrze doświetlone wnętrze.
Kuchnie Stylowe

     Wykonane z naturalnego drewna, meble stylowe wyróżniają się zawsze pożądanymi walorami estetycznymi i użytkowymi. Stylizowane elementy dekoracyjne nadają wnętrzom czytelny charakter i indywidualny styl. Meble stylowe najczęściej oparte na oryginalnym wzornictwie mebli historycznych oraz repliki dawnych mebli. Meble stylowe wzorowane na rożnych stylach – materiały, które użyto do ich wykonania to naturalne drewno, bawełna i len, wiklina, ceramika. Może pojawić się też kamień, bądź płytki przypominające kamień, piekarniki przypominają stare piece kaflowe. Dekoracyjne uchwyty doskonale podkreślają ponadczasowe piękno kuchni a wnętrza rustykalne dzięki swojej przytulności, sprawiają wrażenie zamieszkanych od lat i przytulnych.
Kuchnie Współczesne

    Kuchnia nowoczesna to taka, która wkracza na salony. To jeden z ważniejszych wyznaczników, które wpływają na najnowszą stylistykę. Inne kryterium to funkcjonalność, która wynika z designu. Meble kuchni w stylu nowoczesnym są bardzo oszczędne, fronty najczęściej gładkie, z coraz częściej podkreśloną fakturą powierzchni, z wyeksponowanymi słojami coraz modniejszych egzotycznych gatunków drzew. Całe kompozycje zabudowy kuchennej tworzą bardzo proste, geometryczne formy z silnie zaznaczonymi liniami pionu i poziomu. Obok frontów z laminatem o fakturze drewna stosowane są z ogromną popularnością fronty lakierowane na wysoki połysk. Uchwyty proste, ze stali nierdzewnej lub całkiem niewidoczne: wpuszczane we fronty.napisz do nas:                                               jacek@mebloweuchwyty.pl                                                     Wszystkie prawa zastrzeżone!