logo


mix
uslugiaktualnosci
projektkontakt


logoblum

    Systemy podnośników do frontów górnych

    Dzięki systemom podnośników do frontów górnych fronty podnoszą się umożliwiając bezpośredni dostęp do wnętrza szafek górnych.

    System podnośników AVENTOS przekonuje wysokim komfortem obsługi. Fronty otwierają się bez trudu, zatrzymują się w każdej żądanej pozycji i zamykają się delikatnie i cicho dzięki BLUMOTION. Wysoka stabilność, eleganckie wzornictwo i trwałość to kolejne zalety AVENTOS.
 

Systemy podnośników do frontów górnych firmy BlumAventos HF Aventos HS Aventos HL Aventos HK
aventos aventos aventos aventos

    Systemy szuflad

    Szuflady znajdują się w kuchni, łazience, pokoju dziennym i sypialni, jak również w biurze. Dla tak różnych pomieszczeń oferujemy odpowiednie rozwiązania – prowadnice do szuflad drewnianych i kompletne systemy szuflad metalowych.

Ani obciążenie szuflad ani to jak gwałtownie będą zamykane, nie ma znaczenia – dzięki BLUMOTION szuflady zawsze będą zamykały się delikatnie i cicho.
 

    Więcej przestrzeni do planowania: Systemy szuflad BlumTANDEMBOX TANDEM METABOX STANDARD
tandembox tandem metabox standard


    SERVO-DRIVE do AVENTOS

    Nowe udogodnienie do podnośników frontów górnych

    Dzięki elektrycznemu wspomaganiu ruchu SERVO-DRIVE do AVENTOS otwieranie i zamykanie frontów górnych staje się wyjątkowym przeżyciem:
Bez względu na to, czy jest to front uchylno-składany, uchylno-nachodzący, nad korpusem czy uchylny - lekkie naciśnięcie jego powierzchni otwiera go, a naciśnięcie na włącznik zamyka. SERVO-DRIVE do AVENTOS – otwiera, zamyka, porusza.

                    SERVO-DRIVE do AVENTOS - otwiera, zamyka, porusza
serwodrive

    Korzyści dla użytkownika kuchni:

napisz do nas:                                               jacek@mebloweuchwyty.pl                                                     Wszystkie prawa zastrzeżone!